🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

SCARP MT 291
| frame | SCARP 29" Alloy 6061 tb 120 UDH/M4900 |
| fork | RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 2P-rem |
| rear-shock | Suntour EDGE-EVO R-2CR remote 210x55 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| tire-front | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| tire-rear | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Champion 2.0 black |
| handlebar | KTM TEAM II flat 2X 740mm |
| stem | KTM TEAM II 7° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | Shimano MT512-12 32T |
| bottom-bracket | Shimano MT500 pressfit MTB |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $3,170.31
SCARP MT 291—
$3,170.31
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | SCARP 29" Alloy 6061 tb 120 UDH/M4900 |
| fork | RockShox Recon Slv RL 29" 120mm 2P-rem |
| rear-shock | Suntour EDGE-EVO R-2CR remote 210x55 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| tire-front | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| tire-rear | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Champion 2.0 black |
| handlebar | KTM TEAM II flat 2X 740mm |
| stem | KTM TEAM II 7° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | Shimano MT512-12 32T |
| bottom-bracket | Shimano MT500 pressfit MTB |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











