🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA CHACANA 872 LFC
| frame | Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| fork | Suntour XCR34X Air 27,5" 2CR 130mm |
| rear-shock | FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC600B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA30 |
| saddle | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux down |
| rack | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / INTUVIA 100 LCD Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,364.53
Origineel: $6,755.81
-65%MACINA CHACANA 872 LFC—
$6,755.81
$2,364.53Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Chacana Al6061 125 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5290 |
| fork | Suntour XCR34X Air 27,5" 2CR 130mm |
| rear-shock | FOX Float Rhythm 2Pos 230x57,5 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC600B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA30 |
| saddle | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux down |
| rack | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / INTUVIA 100 LCD Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |










