đ Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

SCARP EXONIC
| frame | SCARP 29" Premium Carbon 110 UDH/M4920 |
| fork | RockShox SID SL Ultimate 29" 110 15x110 |
| rear-shock | RockShox SID Luxe Ultimate|FlightAttendant 210x50 |
| derailleur | SRAM XX SL Eagle Transmission 12speed |
| shift-levers | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| brake-front | Trickstuff Piccola C22 2-Piston |
| brake-rear | Trickstuff Piccola C22 2-Piston |
| brake-disc-front | Trickstuff DĂ€chle UL 6bolt 160 |
| brake-disc-rear | Trickstuff DĂ€chle UL 6bolt 160 |
| wheelset | DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 110/15TA|622x30TSS TLR / DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 148/12TA|622x30TSS XD TLR |
| tire-front | Maxxis Rekon Race MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| tire-rear | Maxxis Aspen MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| handlebar | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| seat-post | RockShox Reverb AXS 30.9 T100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | SRAM XX SL T-Type Carbon DUB 34T PM |
| bottom-bracket | SRAM DUB pressfit MTB ceramic |
| drive | SRAM XX Eagle SL T-Type 12s |
| sprockets | SRAM XX SL T-Type XS-1299 / 10-52 |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $17,926.33
SCARP EXONICâ
$17,926.33
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | SCARP 29" Premium Carbon 110 UDH/M4920 |
| fork | RockShox SID SL Ultimate 29" 110 15x110 |
| rear-shock | RockShox SID Luxe Ultimate|FlightAttendant 210x50 |
| derailleur | SRAM XX SL Eagle Transmission 12speed |
| shift-levers | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| brake-front | Trickstuff Piccola C22 2-Piston |
| brake-rear | Trickstuff Piccola C22 2-Piston |
| brake-disc-front | Trickstuff DĂ€chle UL 6bolt 160 |
| brake-disc-rear | Trickstuff DĂ€chle UL 6bolt 160 |
| wheelset | DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 110/15TA|622x30TSS TLR / DT XRC1200 Spline 29 Carbon 6B 148/12TA|622x30TSS XD TLR |
| tire-front | Maxxis Rekon Race MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| tire-rear | Maxxis Aspen MaxxSpeed/EXO/TR 61-622 |
| handlebar | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| seat-post | RockShox Reverb AXS 30.9 T100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | SRAM XX SL T-Type Carbon DUB 34T PM |
| bottom-bracket | SRAM DUB pressfit MTB ceramic |
| drive | SRAM XX Eagle SL T-Type 12s |
| sprockets | SRAM XX SL T-Type XS-1299 / 10-52 |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











