🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA SUPERBELT SX
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/T6120 |
| fork | Suntour NCX-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| shift-levers | Shimano Nexus 8 Revoshifter |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe Marathon Mondial Perf. RaceGuard 47-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Marathon Mondial Perf. RaceGuard 47-622 Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Alfine SG-S7001-8 CL 32H 135-10 |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GP1 short |
| saddle | Selle Royal Vaia Gel |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Gates CDC Drive-belt 118T |
| sprockets | Gates CDC CenterTrack Sprocket 22T |
| pedals | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| front-light | Litemove RLX-100 100Lux down |
| rear-light | AXA Juno |
| rack | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| mudguards | SKS EVO AL 55mm 28" |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,785.71
Origineel: $5,102.04
-65%MACINA SUPERBELT SX—
$5,102.04
$1,785.71Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/T6120 |
| fork | Suntour NCX-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| shift-levers | Shimano Nexus 8 Revoshifter |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe Marathon Mondial Perf. RaceGuard 47-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Marathon Mondial Perf. RaceGuard 47-622 Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Alfine SG-S7001-8 CL 32H 135-10 |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GP1 short |
| saddle | Selle Royal Vaia Gel |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Gates CDC Drive-belt 118T |
| sprockets | Gates CDC CenterTrack Sprocket 22T |
| pedals | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| front-light | Litemove RLX-100 100Lux down |
| rear-light | AXA Juno |
| rack | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| mudguards | SKS EVO AL 55mm 28" |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











