🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA GRAVELATOR SX 20
| frame | Macina Gravelator Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/R4350 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6030 / U6030 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 180 |
| wheelset | Mavic Allroad 1 29 CL 100/12TA|622x25TSS TLR / Mavic Allroad 1 29 CL 142/12TA|622x25TSS HG TLR |
| tire-front | Continental Terra Adventure TL 45-622 |
| tire-rear | Continental Terra Adventure TL 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano LG500 |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,833.74
Origineel: $5,239.27
-65%MACINA GRAVELATOR SX 20—
$5,239.27
$1,833.74Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Gravelator Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/R4350 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6030 / U6030 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 180 |
| wheelset | Mavic Allroad 1 29 CL 100/12TA|622x25TSS TLR / Mavic Allroad 1 29 CL 142/12TA|622x25TSS HG TLR |
| tire-front | Continental Terra Adventure TL 45-622 |
| tire-rear | Continental Terra Adventure TL 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano LG500 |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











