🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA GRAVELATOR SX ELITE
| frame | Macina Gravelator Prem.Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F16 |
| derailleur | Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano GRX RX610/RX410 |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 160 |
| brake-disc-rear | Shimano RT64 CL 160 |
| wheelset | DT GR1600 Spline DB CL 100/12TA|622x24TC TLR / DT GR1600 Spline DB CL 142/12TA|622x24TC MS TLR |
| tire-front | Schwalbe G-One R Eco 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One R Eco 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM seatclamp R43X0 |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano SLX M7100-12 / 10-51 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,316.50
Origineel: $6,618.58
-65%MACINA GRAVELATOR SX ELITE—
$6,618.58
$2,316.50Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Gravelator Prem.Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F16 |
| derailleur | Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano GRX RX610/RX410 |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 160 |
| brake-disc-rear | Shimano RT64 CL 160 |
| wheelset | DT GR1600 Spline DB CL 100/12TA|622x24TC TLR / DT GR1600 Spline DB CL 142/12TA|622x24TC MS TLR |
| tire-front | Schwalbe G-One R Eco 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One R Eco 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM seatclamp R43X0 |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano SLX M7100-12 / 10-51 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











