🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA GRAVELATOR SX PRIME Di2
| frame | Macina Gravelator Prem.Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F16 |
| derailleur | Shimano Deore XT Di2 M8260-12 SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano GRX RX825 / RX820 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano MT800 CL 160 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano MT800 CL 160 freeza |
| wheelset | Mavic Allroad S Carbon 28 CL 100/12|622x25TSS / Mavic Allroad S Carbon 28 CL 142/12|622x30TSS MS |
| tire-front | Schwalbe G-One R PRO 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One R PRO 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | Fizik Terra Argo X3 |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM seatclamp R43X0 |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano M8100-12 |
| sprockets | Shimano Deore XT M8100-12 / 10-51 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,847.29
Origineel: $8,135.12
-65%MACINA GRAVELATOR SX PRIME Di2—
$8,135.12
$2,847.29Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Gravelator Prem.Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 |
| fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F16 |
| derailleur | Shimano Deore XT Di2 M8260-12 SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano GRX RX825 / RX820 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano MT800 CL 160 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano MT800 CL 160 freeza |
| wheelset | Mavic Allroad S Carbon 28 CL 100/12|622x25TSS / Mavic Allroad S Carbon 28 CL 142/12|622x30TSS MS |
| tire-front | Schwalbe G-One R PRO 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One R PRO 45-622 |
| handlebar | KTM TEAM Gravel 16° |
| stem | KTM TEAM Road -7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM tape |
| saddle | Fizik Terra Argo X3 |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM seatclamp R43X0 |
| crankset | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| drive | Shimano M8100-12 |
| sprockets | Shimano Deore XT M8100-12 / 10-51 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Dropbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











