🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA CROSS SX ELITE
| frame | Macina Trekking Premium Carb UDH|CPT400 Bosch BDU31/T4100 |
| fork | RockShox Paragon Gold RL Air 65mm |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano TC500 CL 32H 142-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | ERGON GS1 |
| saddle | Selle Royal Vaia Gel |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| stand | Hebie 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,930.21
Origineel: $5,514.90
-65%MACINA CROSS SX ELITE—
$5,514.90
$1,930.21Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Trekking Premium Carb UDH|CPT400 Bosch BDU31/T4100 |
| fork | RockShox Paragon Gold RL Air 65mm |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| tire-rear | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano TC500 CL 32H 142-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | ERGON GS1 |
| saddle | Selle Royal Vaia Gel |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/350 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| stand | Hebie 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











