🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA CROSS CX 510 LFC
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/T2930 |
| fork | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| derailleur | Shimano Acera M3020-8 SGS |
| shift-levers | Shimano Altus M315-8 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 160 magnet |
| rim-front | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| rim-rear | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Ergo Lock |
| saddle | Selle Royal Essenza Athletic |
| seat-post | KTM Line 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | Shimano HG40-8 |
| sprockets | Shimano HG400-8 / 11-40 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| front-light | B&M Briq-S 60Lux |
| rack | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| mudguards | Racktime Alu 52mm |
| stand | KTM 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| battery | Bosch PowerTUBE 500Wh horizontal |
| battery-capacity | 500 |
| display | Bosch LED Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $4,135.59
MACINA CROSS CX 510 LFC—
$4,135.59
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy6061| PT750Wh Bosch BDU37/T2930 |
| fork | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| derailleur | Shimano Acera M3020-8 SGS |
| shift-levers | Shimano Altus M315-8 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 160 magnet |
| rim-front | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| rim-rear | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM Line +20° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Ergo Lock |
| saddle | Selle Royal Essenza Athletic |
| seat-post | KTM Line 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | Shimano HG40-8 |
| sprockets | Shimano HG400-8 / 11-40 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| front-light | B&M Briq-S 60Lux |
| rack | Racktime Alumee rails (plattform option) |
| mudguards | Racktime Alu 52mm |
| stand | KTM 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| battery | Bosch PowerTUBE 500Wh horizontal |
| battery-capacity | 500 |
| display | Bosch LED Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











