🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA CROSS CX 820 L
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| fork | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-10 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 160 magnet |
| rim-front | Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | KTM COMP Ergo Lock |
| saddle | Selle Royal Essenza Athletic |
| seat-post | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| front-light | Litemove RLX-100 100Lux down |
| stand | KTM 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,833.74
Origineel: $5,239.27
-65%MACINA CROSS CX 820 L—
$5,239.27
$1,833.74Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| fork | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-10 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 160 magnet |
| rim-front | Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| rim-rear | Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex |
| hub-front | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| hub-rear | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | KTM COMP Ergo Lock |
| saddle | Selle Royal Essenza Athletic |
| seat-post | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| front-light | Litemove RLX-100 100Lux down |
| stand | KTM 28" adjustable |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











