🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA AERA 872 LFC ABS
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| fork | FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Magura MTC ABS 4-Piston |
| brake-rear | Magura MTC ABS 4-Piston |
| brake-disc-front | Magura MDR-C ABS CL 203 |
| brake-disc-rear | Magura MDR-C CL 180 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 680mm |
| stem | KTM adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | GRIP ERGON GP10 |
| saddle | Selle Royal Essenza |
| seat-post | KTM COMP 30.9/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| rack | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,316.50
Origineel: $6,618.58
-65%MACINA AERA 872 LFC ABS—
$6,618.58
$2,316.50Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| fork | FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Magura MTC ABS 4-Piston |
| brake-rear | Magura MTC ABS 4-Piston |
| brake-disc-front | Magura MDR-C ABS CL 203 |
| brake-disc-rear | Magura MDR-C CL 180 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 680mm |
| stem | KTM adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | GRIP ERGON GP10 |
| saddle | Selle Royal Essenza |
| seat-post | KTM COMP 30.9/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| rack | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











