🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA MINI ME SX 24
| frame | Macina MTB 24" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4040 |
| fork | Suntour XCR 34 Air 24" LOR 80mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| shift-levers | Shimano CUES U4050-9 display |
| brake-front | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Ryde Rival21 28H 507x21TC |
| rim-rear | Ryde Rival21 28H 507x21TC |
| tire-front | Maxxis Rekon 57-507 |
| tire-rear | Maxxis Rekon 57-507 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 28H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500 CL 28H 142-12TA |
| spokes | DT champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM TEAM MTB 0° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Kid |
| seat-post | KTM COMP 27.2/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 135mm Q0 |
| drive | Shimano LG500 |
| sprockets | Shimano LG300-9 / 11-46 |
| pedals | Pedal VP-225 Kids |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3145 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch LED Remote / INTUVIA 100 LCD Display |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
$1,544.33
Origineel: $4,412.38
-65%MACINA MINI ME SX 24—
$4,412.38
$1,544.33Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina MTB 24" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4040 |
| fork | Suntour XCR 34 Air 24" LOR 80mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| shift-levers | Shimano CUES U4050-9 display |
| brake-front | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 160 |
| rim-front | Ryde Rival21 28H 507x21TC |
| rim-rear | Ryde Rival21 28H 507x21TC |
| tire-front | Maxxis Rekon 57-507 |
| tire-rear | Maxxis Rekon 57-507 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 28H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500 CL 28H 142-12TA |
| spokes | DT champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP low rizer 640mm |
| stem | KTM TEAM MTB 0° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Kid |
| seat-post | KTM COMP 27.2/300 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 135mm Q0 |
| drive | Shimano LG500 |
| sprockets | Shimano LG300-9 / 11-46 |
| pedals | Pedal VP-225 Kids |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3145 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch LED Remote / INTUVIA 100 LCD Display |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











