🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA RACE SX 10 Di2
| frame | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 |
| fork | RockShox Judy Gold RL 29" 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| shift-levers | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT54 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT54 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready30 32H 622x30TC |
| rim-rear | Black Jack Ready30 32H 622x30TC |
| tire-front | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| tire-rear | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| stem | KTM COMP +7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GE10 |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/400 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,930.21
Origineel: $5,514.90
-65%MACINA RACE SX 10 Di2—
$5,514.90
$1,930.21Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 |
| fork | RockShox Judy Gold RL 29" 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| shift-levers | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT54 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT54 CL 160 |
| rim-front | Black Jack Ready30 32H 622x30TC |
| rim-rear | Black Jack Ready30 32H 622x30TC |
| tire-front | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| tire-rear | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| stem | KTM COMP +7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GE10 |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM TEAM II 27.2/400 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











