🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA TEAM 873
| frame | Macina MTB 27.5" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5710 |
| fork | Suntour XCM34 coil 27.5 NLO 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 180 magnet |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam Perf. 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam Perf. 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano MT400B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM COMP 7° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $1,785.71
Origineel: $5,102.04
-65%MACINA TEAM 873—
$5,102.04
$1,785.71Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina MTB 27.5" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5710 |
| fork | Suntour XCM34 coil 27.5 NLO 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| shift-levers | Shimano CUES U6000-11 display |
| brake-front | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-rear | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano EM300 CL 180 magnet |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 584x30C |
| tire-front | Schwalbe Smart Sam Perf. 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Smart Sam Perf. 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano MT400B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM COMP 7° |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











