🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA TEAM 872
| frame | Macina MTB 27.5" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5710 |
| fork | RockShox Recon Slv RL 27,5" 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 180 |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM COMP +7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,026.69
Origineel: $5,790.53
-65%MACINA TEAM 872—
$5,790.53
$2,026.69Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina MTB 27.5" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5710 |
| fork | RockShox Recon Slv RL 27,5" 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT30 CL 180 |
| brake-disc-rear | Shimano RT30 CL 180 |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Perf. 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM COMP +7° ICR |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP 30.9/350 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











