🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA TEAM 892 LFC
| frame | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 |
| fork | Suntour XCR 34 Air 29" LOR 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 display |
| brake-front | Tektro HD-M535 4-Piston |
| brake-rear | Tektro HD-M535 4-Piston |
| brake-disc-front | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| brake-disc-rear | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | GRIP ERGON GP10 |
| saddle | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux down |
| rack | Racktime Alumee (snap-it 2.0) |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / KIOX 500 TFT Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,123.56
Origineel: $6,067.32
-65%MACINA TEAM 892 LFC—
$6,067.32
$2,123.56Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|PT800 Bosch BDU38/M5700 |
| fork | Suntour XCR 34 Air 29" LOR 100mm 15x110 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 display |
| brake-front | Tektro HD-M535 4-Piston |
| brake-rear | Tektro HD-M535 4-Piston |
| brake-disc-front | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| brake-disc-rear | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| rim-front | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| rim-rear | Ryde Rival30 32H 622x30C |
| tire-front | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| tire-rear | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP rizer15 700mm |
| stem | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| headset | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| grips | GRIP ERGON GP10 |
| saddle | Selle Royal Lookin Athletic Evo |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:100 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SEC-150 150Lux down |
| rack | Racktime Alumee (snap-it 2.0) |
| mudguards | Racktime Alu 72mm |
| stand | KTM 28" adjustable MY2025 |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / KIOX 500 TFT Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











