🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA SCARP SX PRESTIGE Di2
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 36SL Float 29" Factory 140mm |
| rear-shock | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| derailleur | Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS |
| shift-levers | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| brake-front | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| brake-rear | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| brake-disc-front | Shimano CL800 CL 203 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano CL800 CL 180 freeza |
| wheelset | DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 148/12TA|622x30TSS SS TLR |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| handlebar | FSA NS SIC cockpit ICR carbon |
| headset | FSA SRS drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| seat-post | FOX Transfer Factory 30.9 internal |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | RACE FACE AEFFECT-R170 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $4,053.78
Origineel: $11,582.22
-65%MACINA SCARP SX PRESTIGE Di2—
$11,582.22
$4,053.78Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 36SL Float 29" Factory 140mm |
| rear-shock | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| derailleur | Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS |
| shift-levers | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| brake-front | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| brake-rear | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| brake-disc-front | Shimano CL800 CL 203 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano CL800 CL 180 freeza |
| wheelset | DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 148/12TA|622x30TSS SS TLR |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| handlebar | FSA NS SIC cockpit ICR carbon |
| headset | FSA SRS drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| seat-post | FOX Transfer Factory 30.9 internal |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | RACE FACE AEFFECT-R170 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











