🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA SCARP SX MASTER Di2
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 34 Float 29" Perf 140mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float Performance 2Pos 230x60 |
| derailleur | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano Deore Di2 M6250 |
| brake-front | Magura MT5 4-Piston |
| brake-rear | Magura MT5 4-Piston |
| brake-disc-front | Magura MDR-P CL 203 |
| brake-disc-rear | Magura MDR-P CL 180 |
| wheelset | KTM E-COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC SS TLR by DT |
| tire-front | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| tire-rear | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| handlebar | KTM TEAM II flat 9° 780mm |
| stem | FSA NS MTB -10° ICR |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar / PURION 400 Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $3,233.58
Origineel: $9,238.79
-65%MACINA SCARP SX MASTER Di2—
$9,238.79
$3,233.58Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 34 Float 29" Perf 140mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float Performance 2Pos 230x60 |
| derailleur | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano Deore Di2 M6250 |
| brake-front | Magura MT5 4-Piston |
| brake-rear | Magura MT5 4-Piston |
| brake-disc-front | Magura MDR-P CL 203 |
| brake-disc-rear | Magura MDR-P CL 180 |
| wheelset | KTM E-COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC SS TLR by DT |
| tire-front | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| tire-rear | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| handlebar | KTM TEAM II flat 9° 780mm |
| stem | FSA NS MTB -10° ICR |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| crankset | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar / PURION 400 Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











