🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA SCARP SX EXONIC XX T-TYPE
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 34 Float 29" Factory 140mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| derailleur | SRAM XX Eagle Transmission 12speed |
| shift-levers | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| brake-front | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| brake-rear | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano CL900 CL 203 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano CL900 CL 180 freeza |
| wheelset | Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| handlebar | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| seat-post | FOX Transfer NEO Factory 30.9 wireless |
| seat-clamp | KTM PRIME Carbon CLT14 - 34,9mm |
| crankset | SRAM XX T-Type E-MTB 170 mm ISIS |
| drive | SRAM XX Eagle T-Type 12s |
| sprockets | SRAM XX T-Type XS-1297 / 10-52 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $4,681.44
Origineel: $13,375.55
-65%MACINA SCARP SX EXONIC XX T-TYPE—
$13,375.55
$4,681.44Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| fork | FOX 34 Float 29" Factory 140mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| derailleur | SRAM XX Eagle Transmission 12speed |
| shift-levers | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| brake-front | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| brake-rear | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano CL900 CL 203 freeza |
| brake-disc-rear | Shimano CL900 CL 180 freeza |
| wheelset | Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR |
| tire-front | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| tire-rear | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| handlebar | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| headset | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| grips | ESI Chunky silicone |
| saddle | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| seat-post | FOX Transfer NEO Factory 30.9 wireless |
| seat-clamp | KTM PRIME Carbon CLT14 - 34,9mm |
| crankset | SRAM XX T-Type E-MTB 170 mm ISIS |
| drive | SRAM XX Eagle T-Type 12s |
| sprockets | SRAM XX T-Type XS-1297 / 10-52 |
| pedals | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| lock | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| battery | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| battery-capacity | 400 |
| display | Bosch System Controller / Mini Remote Flatbar |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











