🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA LYCAN 772 GLORIOUS Di2
| frame | Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 |
| fork | Suntour XCR34 Air 2CR 27,5 140 15AH2 |
| rear-shock | RockShox Deluxe Select+ 230x62.5 |
| derailleur | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| shift-levers | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| brake-front | Tektro HD-M750 / E730 4-Piston |
| brake-rear | Tektro HD-M750 / E730 4-Piston |
| brake-disc-front | Tektro TR-45 2.3mm CL 203 |
| brake-disc-rear | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E35 Trail 32H 584x35TC |
| tire-front | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| crankset | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| battery | Bosch PowerTUBE 750Wh horizontal |
| battery-capacity | 750 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,171.59
Origineel: $6,204.55
-65%MACINA LYCAN 772 GLORIOUS Di2—
$6,204.55
$2,171.59Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Lycan 27.5" Alloy6061 140 |PT750 Bosch BDU37/M2296 |
| fork | Suntour XCR34 Air 2CR 27,5 140 15AH2 |
| rear-shock | RockShox Deluxe Select+ 230x62.5 |
| derailleur | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| shift-levers | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| brake-front | Tektro HD-M750 / E730 4-Piston |
| brake-rear | Tektro HD-M750 / E730 4-Piston |
| brake-disc-front | Tektro TR-45 2.3mm CL 203 |
| brake-disc-rear | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E35 Trail 32H 584x35TC |
| tire-front | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| tire-rear | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 760mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | KTM COMP Lock |
| saddle | KTM Line Sport |
| seat-post | KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 |
| seat-clamp | KTM Line JD-SC140A - 35,0mm |
| crankset | KTM E-TRAIL ISIS 170mm Q16 |
| drive | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| battery | Bosch PowerTUBE 750Wh horizontal |
| battery-capacity | 750 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











