🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA KAPOHO PRO L Di2
| frame | Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 |
| fork | FOX 36 Float 29" Perf E 160mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float X Performance 2Pos 250x70 |
| derailleur | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano Deore Di2 M6250 |
| brake-front | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| brake-rear | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM600 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 28H 622x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E35 Trail 28H 584x35TC |
| tire-front | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra/EXO/TR 63-622 |
| tire-rear | Maxxis Minion DHR II 3C-MaxxTerra/EXO/TR 70-584 |
| hub-front | DT Swiss 370 CL 28H 110/15TA |
| hub-rear | DT Swiss 370 CL 28H 148/12 TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Champion 2.0 black |
| handlebar | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| crankset | KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SC-150 150Lux side |
| rear-light | Supernova TL3Z |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / KIOX 300 TFT Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $3,233.58
Origineel: $9,238.79
-65%MACINA KAPOHO PRO L Di2—
$9,238.79
$3,233.58Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Kapoho Dimmix CB 160 UDH|Bosch BDU38/M5240 |
| fork | FOX 36 Float 29" Perf E 160mm 15x110 |
| rear-shock | FOX Float X Performance 2Pos 250x70 |
| derailleur | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| shift-levers | Shimano Deore Di2 M6250 |
| brake-front | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| brake-rear | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM600 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 28H 622x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E35 Trail 28H 584x35TC |
| tire-front | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra/EXO/TR 63-622 |
| tire-rear | Maxxis Minion DHR II 3C-MaxxTerra/EXO/TR 70-584 |
| hub-front | DT Swiss 370 CL 28H 110/15TA |
| hub-rear | DT Swiss 370 CL 28H 148/12 TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Champion 2.0 black |
| handlebar | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| crankset | KTM E-TRAIL ISIS 160mm Q16 |
| drive | KMC e500 LG e-bike |
| sprockets | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SC-150 150Lux side |
| rear-light | Supernova TL3Z |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch LED Remote / KIOX 300 TFT Display |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











