🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

MACINA KAPOHO 8973 L
| frame | Macina Kapoho Dimmix Al6061 160 UDH|Bosch BDU38/M5260 |
| fork | RockShox 35 Silver TK 29" 160mm 15x110 |
| rear-shock | Suntour Tri-Air 3CR 250x70 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM600 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Continental Kryptotal F TL 60-622 |
| tire-rear | Continental Kryptotal R TL 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC600B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 780mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| crankset | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SC-150 150Lux side |
| rear-light | Supernova TL3Z |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |
Selecteer Maat
Vanaf $2,412.97
Origineel: $6,894.20
-65%MACINA KAPOHO 8973 L—
$6,894.20
$2,412.97Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| frame | Macina Kapoho Dimmix Al6061 160 UDH|Bosch BDU38/M5260 |
| fork | RockShox 35 Silver TK 29" 160mm 15x110 |
| rear-shock | Suntour Tri-Air 3CR 250x70 |
| derailleur | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| shift-levers | Shimano Deore M6100-12 |
| brake-front | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-rear | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| brake-disc-front | Shimano RT64 CL 203 |
| brake-disc-rear | Shimano EM600 CL 180 magnet |
| rim-front | Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC |
| rim-rear | Ambrosio E30 Trail 32H 584x30TC |
| tire-front | Continental Kryptotal F TL 60-622 |
| tire-rear | Continental Kryptotal R TL 65-584 |
| hub-front | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| hub-rear | Shimano TC600B CL 32H 148-12TA |
| spokes | DT Champion 2.0 black / DT Alpine II 2.34 black |
| handlebar | KTM COMP Trail35 rizer15 780mm |
| stem | KTM TEAM Trail35 |
| headset | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| grips | Ergon GA20 |
| saddle | Selle Royal SRX |
| seat-post | KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 |
| seat-clamp | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| crankset | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| drive | Shimano M6100-12 |
| sprockets | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| pedals | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| front-light | Litemove SC-150 150Lux side |
| rear-light | Supernova TL3Z |
| lock | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| motor | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| battery | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| battery-capacity | 800 |
| display | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| charger | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Geometrie | Klik hier voor de geometrie |
| Frame size | Klik hier voor de juiste maatvoering |











